1. Home
  2. Opisz swoja dzialke na wsi. Poziom drugiej klasy podstawowki.

Opisz swoja dzialke na wsi. Poziom drugiej klasy podstawowki.

Ogólna odpowiedź do zapytania

Moja dzialka znajduje sie na wsi i zajmuje powiedzmy okolo 3 akr. Przy wejsciu na posesje stoi kawalek starych drewnianych ogrodzen. Jest wylany betonowy parking, a obok niego kilka starych stodol. Na dzialce stoi niewielki 2-pokojowy dom, do ktorego dostepne sa dwa wejscia. Z tylu domu jest dosc duzy ogrod, w ktorym jest kilka roznych drzew i krzewow, ktore tworza sloneczny zacieniony taras. Przy domu znajduje sie takze pole, ktore jest wykorzystywane do uprawy warzyw i ziarn zyta. Z boku domu znajduje sie polana, ktora służy do polowania i docelowo do uprawy zboza. Na polu jest kilka starych stawow, w ktorych czasami nurkuja kaczki i inne ptaki wodne. Bedac na dzialce, czuje sie jakby byc w innym swiecie. Jest tu taki uroczy spokoj i cala okolica jest naprawde piekna i malownicza.

Jeśli potrzebujesz innej wersji tej odpowiedzi, specjalnie dla Ciebie, np. do szkoły, poniżej znajdziesz informacje jak to zrobić.

Opisz swoja dzialke na wsi. Poziom drugiej klasy podstawowki. - wersja specjalnie dla Ciebie

Za każdym kliknięciem prośby poniżej otrzymasz nową, darmową wersję tematu. Uzyskanie nowej wersji potrwa nie dłużej niż minutę - bądź cierpliwy.

Wcześniej dodane: